Workshop středověké kuchyně
27.06.2026
Na hradě proběhl první termín workshopu středověkého vaření. Pekli jsme chleba, dělali sýry a maslo, vařili pivo a připravili středověké recepty. To cele jsme ukončili hostinou, kde jsme to všechno ochutnali.
I přes horko a to, ze jsme vařili na otevřeném ohni a v peci, jsme vse zvládli včas a ve zdraví. A samozřejmě jsme si velmi pochutnali.
Účastníci odcházeli spokojeni a věříme, ze to nebylo naposledy, co jsme podobnou akci organizovali.

